Misyonerlere Ve Sahte Tarikatlara Dikkat


TÜM MÜSLÜMANLARI, SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ ve DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ''İslam'dan Kopan Her Müslümanın Vebali Bizim üzerimizedir''

HALA UYANMAYACAK MIYIZ?
 

HRİSTİYANLAŞTIRILIYORUZ !

MİSYONERLER VE SAPIK TARİKATLERE DİKKAT !

Etrafınızdaki tehlikeyi hissedebiliyormusunuz ?

Kapı kapı dolaşıp ayağımızın altını oyuyorlar. İnsanlarımızın zihinlerini bulandırıyorlar..

Misyonerlik nedir ?

Misyonerlik deyince akla ilk önce Hristiyanlık gelir.Birinci amaçları Hristiyanlığı yaymak ve kendi dininden olmayan toplumları hristiyanlaştırmaktır.Eğer bu mümkün olmazsa; onları kendi dininden soğutmak, şüpheye düşürmek, ve sonraki nesiller yoluyla da tamamen dinlerinden döndürmektir.

Misyonerlerin öncelikli hedefleri kimlerdir ?

Dini bilgilerden, milli ve manevi değerlerden yoksun, inanç olarak kendilerini boşlukta hisseden herkes ; Lise ve üniversite gençliği, problemli gençler, yoksul aile çocukları…

Özellikle son zamanlarda Kürt ve Alevi vatandaşlar üzerinde yoğunlaşıyorlar, "Aleviliğin İslam dışı olduğu " yönündeki çıkışların arkasında da misyoner örgütler olduğu biliniyor.

Misyonerler nasıl çalışırlar ?

Kapı kapı dolaşmak suretiyle amaçları için her türlü imkanları kullanıyorlar. Öncelikle Hristiyanlıkla ilgili broşür, dergi, kitap ve İncil dağıtıyorlar, insanların zihinlerini para, sosyal yardım, alkol, fuhuş, porno filmler ve kafa karıştıran sorular sormak suretiyle çelmeye çalışıyorlar..

Misyonerlere karşı kendimizi nasıl koruyabiliriz.?

Misyonerlerin en çok istifade ettiği yol Müslümanların cehaletidir..O yüzden her Müslüman; İslam’ın inanç esaslarını, Allah Teala’nın sıfatlarını, Peygamber’lerin özelliklerini, namazın kılınışını, orucu, zekatı, haccı, haramları ve helalleri öğrenmek zorundadır. Unutmayınız ki ; misyonerlere ve diğer sapık tarikatlere karşı en büyük kalkanınız "DİNİNİZİ İYİ BİLMENİZ VEDE YAŞAMANIZDIR."

İSLAMI KİMDEN VE NEREDEN ÖĞRENDİĞİNİZE DİKKAT EDİNİZ !

Bu konuda, özellikle, Diyanet İşleri Başkanlığı’nı, vaizleri, müftüleri, imamları, ve toplum içindeki alim insanları göreve çağırıyoruz..

ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI DEMEYİN !

İSLAMI YOK ETMEK İÇİN ONLAR ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR..

PEKİ YA BİZLER ?

O HALDE HAYDİN GÖREVE !

BU İLANI HERKESE ULAŞTIRMAKLA İŞE BAŞLAYABİLİRSİNİZ…

UNUTMAYINIZ Kİ !

"İSLAM’DAN KOPAN HER MÜSLÜMAN’IN VEBALİ, BİZİM ÜZERİMİZEDİR."

((( RAVDATe@M )))